Przestrzeń Bezpiecznego Powietrza

Eliminuje miliardy problemów

O VireWall

O VireWall

VireWall to polski, innowacyjny system o nowoczesnym desingu, stanowiący najbardziej efektywne rozwiązanie do profesjonalnego oczyszczania powietrza.

Dzięki wykorzystaniu najbardziej zaawansowanych technologii niemieckich, system VireWall wyraźnie przyspiesza oczyszczenie powietrza, szybko uzyskując znaczące obniżenie stężenia zarodników pleśni, roztoczy obecnych w kurzu, niepożądanych bakterii oraz wirusów, w tym szczególnie niebezpiecznych dla zdrowia wirusów SARS-CoV-2. Skuteczność działania systemów VireWall została potwierdzona badaniami: Instytut Fraunhofera, Instytut Higieny biotec GmbH, Klinika Uniwersytecka w Tübingen, Instytut Biologii - Uniwersytet Warszawski. Naszą misją jest stworzenie w Europie stref bezpiecznego powietrza. Zapewnimy bezpieczną strefę dla Twojego zdrowia i biznesu. Dzięki zespołowi ekspertów i innowacyjnym technologiom, zdejmiemy z Twojej głowy tysiące problemów.

Zastosowanie

Ze względu na zastosowane parametry techniczne przeznaczony jest szczególnie do przestrzeni użyteczności publicznej

https://virewall.pl/placówki%20medyczne
placówki medyczne
https://virewall.pl/obiekty%20sportowe
obiekty sportowe
https://virewall.pl/nieruchomości%20komercyjne
nieruchomości komercyjne
https://virewall.pl/spa%20&%20wellness
spa & wellness
https://virewall.pl/pozostałe%20rozwiązania
pozostałe rozwiązania

a także galerii handlowych, restauracji, domów weselnych, szkół, przedszkoli, auli, instytucji wyznaniowych

Dlaczego my?

To naprawdę działa
Uzyskujemy aż 99,995% skuteczności w oczyszczaniu powietrza z bakterii, grzybów, pleśni, roztoczy, wirusów, w tym SARS-CoV-2. Wyniki badań Instytutu Fraunhofera, Instytutu Higieny Biotec, Kliniki Uniwersyteckiej w Tübingen i Wydziału Mikrobiologii Uniwersytetu Warszawskiego potwierdzają, że urządzenia VireWall opuszcza praktycznie samo czyste powietrze.
To wsparcie, a nie samo urządzenie
VireWall to więcej niż produkt, to nowa kultura współpracy i zaangażowania w cele klienta. Tu sprzedaż to początek, a nie koniec dobrych relacji. Możesz liczyć na wsparcie od pierwszej rozmowy, pełną uwagę i czas ekspertów od technologii i zdrowia.
To zdjęcie problemu z głowy
Nie musisz nawet pamiętać, że z nami współpracujesz — to my pamiętamy o wszystkim i dbamy o wszystko. To najlepsza miara profesjonalizmu VireWall. Od regularnego serwisu, przez kontrolę filtrów, szkolenia czy inne formy wsparcia dla zespołu, po zaangażowanie w rozwój Twojej firmy. Masz nas zawsze pod ręką, a nie na głowie.
To coś naprawdę nowego
VireWall to nowa technologia stworzona dla nowych wyzwań. Nigdy wcześniej czyste powietrze nie było tak kluczowe w sensie zarówno zdrowotnym, jak i komercyjnym. Dlatego nigdy wcześniej nie było systemów takich jak VireWall — stworzonych na miarę potrzeb i na miarę czasów. To polski sprzęt, niemiecka technologia, elegancki design i kompleks filtrów (w tym HEPA 14), które usuwają z powietrza najmniejsze drobnoustroje.
To jedna, najważniejsza rzecz
Robimy jedną rzecz doskonale zamiast tysiąc przeciętnie. Nie jesteśmy sklepem z wszystkim; jesteśmy ekspertami od strategii skutecznego oczyszczania powietrza. W tej sprawie możesz pytać nas o wszystko. Myślimy długofalowo, dzielimy się wiedzą i budujemy społeczną świadomość wpływu jakości powietrza na jakość życia. Przekonasz się o tym, obserwując nas w działaniu.
To działania na rzecz środowiska
Jesteśmy nastawieni na wsparcie zdrowego stylu życia. Dzięki Naszym systemom podnosisz komfort miejsca, w którym pracujesz i żyjesz. Statystyki dotyczące zanieczyszczenia środowiska, a także wpływu smogu na zdrowie fizyczne i psychiczne biją na alarm. Dzięki Naszym systemom i działaniom edukacyjnych, planujemy to zmienić

Sprawdź katalog produktów

Formularz kontaktowy

Wszystkie pola z * są wymagane.