Przestrzeń Bezpiecznego Powietrza

Oczyszczacz Powietrza VireWall

Eliminuje miliardy problemów. A wszystko dla Twojego zdrowia i biznesu

VireWall
Poczuj że warto...

VireWall to polski, innowacyjny system o nowoczesnym desingu, stanowiący najbardziej efektywne rozwiązanie do profesjonalnego oczyszczania powietrza.

Dzięki wykorzystaniu najbardziej zaawansowanych technologii niemieckich, system VireWall wyraźnie przyspiesza oczyszczenie powietrza, szybko uzyskując znaczące obniżenie stężenia zarodników pleśni, roztoczy obecnych w kurzu, niepożądanych bakterii oraz wirusów, w tym szczególnie niebezpiecznych dla zdrowia wirusów SARS-CoV-2. Skuteczność działania została potwierdzona badaniami.

Zastosowanie

Ze względu na zastosowane parametry techniczne przeznaczony jest szczególnie do przestrzeni użyteczności publicznej

https://virewall.pl/placówki%20medyczne
placówki medyczne
https://virewall.pl/obiekty%20sportowe
obiekty sportowe
https://virewall.pl/galerie%20handlowe
galerie handlowe
https://virewall.pl/spa%20&%20wellness
spa & wellness
https://virewall.pl/nieruchomości%20komercyjne
nieruchomości komercyjne
https://virewall.pl/przedszkola,%20szkoły,%20aule
przedszkola, szkoły, aule
https://virewall.pl/restauracje,%20domy%20weselne
restauracje, domy weselne
https://virewall.pl/instytucje%20wyznaniowe
instytucje wyznaniowe
https://virewall.pl/Inne
Inne

a także gabinetów lekarskich, ośrodków opieki dziennej i sanatoryjnej, restauracji, domów weselnych, szkół, przedszkoli, auli na uczelniach, instytucji wyznaniowych

Filtr HEPA 14
Filtr HEPA 14 klasyfikowany zgodnie z normą jako tzw. filtr wysokoskuteczny. Cechuje się wysoką chłonnością pyłową, chemiczną i biologiczną. HEPA 14 jest w stanie powstrzymać cząsteczki mniejsze od 0,3μm. Jednymi z najbardziej niebezpiecznych cząsteczek w powietrzu są pyły zawieszone PM1, PM2.5, PM10, czyli cząsteczki smogu, które z racji mikroskopijnej wielkości z łatwością są w stanie dostać się do krwiobiegu powodując różne schorzenia i choroby. Filtr H14 zatrzymuje równie skutecznie różnego rodzaju alergeny, bakterie i wirusy.
Filtr wstępny PPI 20
Piankowy filtr wstępny PPI o dużej gęstości, zatrzymuje większość zanieczyszczeń mechanicznych, takich jak wszelkiego rodzaju drobiny kurzu, piasku, etc.
Filtr F7
Filtr F7 charakteryzuje się wysoką gęstością powierzchni filtracyjnej Jego celem jest wychwytywanie pyłków roślin, zarodników grzybów, bakterii, cząsteczek smogu, pyłów zawieszonych,
wiązka światła UV-C
Promieniowanie UV-C to jedna z najskuteczniejszych metod dezynfekcji pomieszczeń. Już kilka sekund ekspozycji powierzchni na ultrafiolet typu UV-C usuwa niemal wszystkie wirusy i bakterie, w tym SARS-COV-2
Filtr G4
To wysoce odporny mechanicznie filtr wykonany z włókniny filtracyjnej impregnowanej węglem aktywnym. Doskonale sprawdza się w dezodoryzacji powietrza, przeciwdziałaniu rozprzestrzenianiu się wolnych rodników, które przyczyniają się do powstawania wielu poważnych schorzeń i chorób. Filtr zatrzymuje związki chemiczne zawarte w powietrzu w formie aerozoli i drobnych mikrocząsteczek gazowych.
Opinie
Pandemia SARS COV 2 ponownie pokazała nam, jak ważne dla naszego zdrowia jest czyste i wolne od wirusów powietrze. Dzięki systemowi VireWall możemy zaoferować naszym klubowiczom bezpieczne i czyste od wirusów powietrze Dodatkowo filtrowanie nieprzyjemnych zapachów i alergenów sprawia, że ​​pobyt w klubie jest jeszcze przyjemniejszy dla osób trenujących

Markus Knappertsbusch Markus Knappertsbusch Gym Projekt

Od kiedy zaczęłam korzystać z systemu VireWall w prowadzonej przeze mnie restauracji, zaobserwowałam wiele pozytywnych zmian, które przełożyły się na wzrost zaufania do obiektu w trudnych pandemicznych czasach, a tym samym na zwiększenie przychodów. System VireWall nie tylko eliminuje kurz, wirusy, bakterie, grzyby, ale również neutralizuje zapachy, co w przypadku obiektów gastronomicznych jest bardzo ważne.

Małgorzata Wasilewska Właściciel Restauracji

Rekomenduję wykorzystanie systemu VireWall w halach produkcyjnych. System w rewelacyjny sposób oczyszcza powietrze, zmniejszając ryzyko chorób, alergii . To doskonałe sprawdzone urządzenie z najwyższej półki. Polecam wykorzystanie systemu każdemu, kto ceni zdrowie swoje oraz pracowników.

Thomas Heitte CEO

Formularz kontaktowy

Wszystkie pola z * są wymagane.