Przestrzeń Bezpiecznego Powietrza

VireWall Soluva Air D

VireWall Soluva Air D

Soluva® AIR D to system dezynfekcji i sterylizacji powietrza przeznaczony do instalacji w nowych oraz modernizacji już istniejących systemów wentylacyjnych. Strumień powietrza przepływający przez urządzenie poddawany jest w czasie rzeczywistym silnemu promieniowaniu światła UV zapewniającemu niezawodną dezynfekcję. Następnie zdezynfekowane powietrze wraca do pomieszczenia pozbawione od wszelkich zanieczyszczeń mikrobiologicznych. .

Sterylizator VireWall Soluva Air D w sposób skuteczny sterylizuje powietrze w kanale wentylacyjnym

Opinie
Pandemia SARS COV 2 ponownie pokazała nam, jak ważne dla naszego zdrowia jest czyste i wolne od wirusów powietrze. Dzięki systemowi VireWall możemy zaoferować naszym klubowiczom bezpieczne i czyste od wirusów powietrze Dodatkowo filtrowanie nieprzyjemnych zapachów i alergenów sprawia, że ​​pobyt w klubie jest jeszcze przyjemniejszy dla osób trenujących

Markus Knappertsbusch Markus Knappertsbusch Gym Projekt

Od kiedy zaczęłam korzystać z systemu VireWall w prowadzonej przeze mnie restauracji, zaobserwowałam wiele pozytywnych zmian, które przełożyły się na wzrost zaufania do obiektu w trudnych pandemicznych czasach, a tym samym na zwiększenie przychodów. System VireWall nie tylko eliminuje kurz, wirusy, bakterie, grzyby, ale również neutralizuje zapachy, co w przypadku obiektów gastronomicznych jest bardzo ważne.

Małgorzata Wasilewska Właściciel Restauracji

Rekomenduję wykorzystanie systemu VireWall w halach produkcyjnych. System w rewelacyjny sposób oczyszcza powietrze, zmniejszając ryzyko chorób, alergii . To doskonałe sprawdzone urządzenie z najwyższej półki. Polecam wykorzystanie systemu każdemu, kto ceni zdrowie swoje oraz pracowników.

Thomas Heitte CEO

Formularz kontaktowy

Wszystkie pola z * są wymagane.