Przestrzeń Bezpiecznego Powietrza

VireWall Soluva Air M

VireWall Soluva Air M

Soluva® AIR M10 TO SYSTEM STOSOWANY DO DEZYNFEKCJI POWIETRZA ŚWIATŁEM UV DUŻYCH, ZAMKNIĘTYCH POMIESZCZENIACH, TAKICH JAK HALE PRODUKCYJNE, STOŁÓWKI, CHŁODNIE, KORYTARZE HOTELOWE CZY AULE UNIWERSYTECKIE. . Wydajna jednostka Soluva® Air M10 o dużej mocy przystosowana jest do zamontowania na suficie. Ma za zadanie zapewnić odpowiednią cyrkulację powietrza, przy jednoczesnej redukcji ilości mikroorganizmów znajdujących się w powietrzu takich jak wirusy, bakterie, grzyby i pleśnie.

Zastosowanie

Ze względu na zastosowane parametry techniczne przeznaczony jest szczególnie do dużych pomieszczeń, takich jak: przestrzeni użyteczności publicznej

https://virewall.pl/hale%20produkcyjne
hale produkcyjne
https://virewall.pl/chłodnie
chłodnie
https://virewall.pl/korytarze%20hotelowe
korytarze hotelowe
https://virewall.pl/aule
aule
Opinie
Pandemia SARS COV 2 ponownie pokazała nam, jak ważne dla naszego zdrowia jest czyste i wolne od wirusów powietrze. Dzięki systemowi VireWall możemy zaoferować naszym klubowiczom bezpieczne i czyste od wirusów powietrze Dodatkowo filtrowanie nieprzyjemnych zapachów i alergenów sprawia, że ​​pobyt w klubie jest jeszcze przyjemniejszy dla osób trenujących

Markus Knappertsbusch Markus Knappertsbusch Gym Projekt

Od kiedy zaczęłam korzystać z systemu VireWall w prowadzonej przeze mnie restauracji, zaobserwowałam wiele pozytywnych zmian, które przełożyły się na wzrost zaufania do obiektu w trudnych pandemicznych czasach, a tym samym na zwiększenie przychodów. System VireWall nie tylko eliminuje kurz, wirusy, bakterie, grzyby, ale również neutralizuje zapachy, co w przypadku obiektów gastronomicznych jest bardzo ważne.

Małgorzata Wasilewska Właściciel Restauracji

Rekomenduję wykorzystanie systemu VireWall w halach produkcyjnych. System w rewelacyjny sposób oczyszcza powietrze, zmniejszając ryzyko chorób, alergii . To doskonałe sprawdzone urządzenie z najwyższej półki. Polecam wykorzystanie systemu każdemu, kto ceni zdrowie swoje oraz pracowników.

Thomas Heitte CEO

Formularz kontaktowy

Wszystkie pola z * są wymagane.