Przestrzeń Bezpiecznego Powietrza

VireWall Soluva Air W

VireWall Soluva W

Soluva® Air W skutecznie i bez hałasu oczyszcza powietrze w pomieszczeniach z wirusów, bakterii i innych zarazków Soluva® AIR W SKUTECZNIE I BEZ HAŁASU OCZYSZCZA POWIETRZE W POMIESZCZENIACH Z WIRUSÓW, BAKTERII I INNYCH MIKROORGANIZMÓW.

System bez problemu można zamontować na ścianie. Soluva® Air W świetnie sprawdza się w przedszkolach i szkołach, w kawiarniach i restauracjach, poczekalniach obiektów medycznych, świetlicach, domach opieki, a także biurach czy sklepach Skuteczność działania została potwierdzona badaniami.

Zastosowanie

Ze względu na zastosowane parametry techniczne przeznaczony jest szczególnie do przestrzeni użyteczności publicznej

https://virewall.pl/przedszkola%20i%20szkoły
przedszkola i szkoły
https://virewall.pl/kawiarnie
kawiarnie
https://virewall.pl/restauracje
restauracje
https://virewall.pl/poczekalnie
poczekalnie
https://virewall.pl/świetlice
świetlice
https://virewall.pl/domy%20opieki
domy opieki
https://virewall.pl/biura
biura
https://virewall.pl/sklepy
sklepy
Opinie
Pandemia SARS COV 2 ponownie pokazała nam, jak ważne dla naszego zdrowia jest czyste i wolne od wirusów powietrze. Dzięki systemowi VireWall możemy zaoferować naszym klubowiczom bezpieczne i czyste od wirusów powietrze Dodatkowo filtrowanie nieprzyjemnych zapachów i alergenów sprawia, że ​​pobyt w klubie jest jeszcze przyjemniejszy dla osób trenujących

Markus Knappertsbusch Markus Knappertsbusch Gym Projekt

Od kiedy zaczęłam korzystać z systemu VireWall w prowadzonej przeze mnie restauracji, zaobserwowałam wiele pozytywnych zmian, które przełożyły się na wzrost zaufania do obiektu w trudnych pandemicznych czasach, a tym samym na zwiększenie przychodów. System VireWall nie tylko eliminuje kurz, wirusy, bakterie, grzyby, ale również neutralizuje zapachy, co w przypadku obiektów gastronomicznych jest bardzo ważne.

Małgorzata Wasilewska Właściciel Restauracji

Rekomenduję wykorzystanie systemu VireWall w halach produkcyjnych. System w rewelacyjny sposób oczyszcza powietrze, zmniejszając ryzyko chorób, alergii . To doskonałe sprawdzone urządzenie z najwyższej półki. Polecam wykorzystanie systemu każdemu, kto ceni zdrowie swoje oraz pracowników.

Thomas Heitte CEO

Formularz kontaktowy

Wszystkie pola z * są wymagane.