Przestrzeń Bezpiecznego Powietrza

VireWall Soluva Zone H

Dezynfekcja sprzętu w studiu treningowym 36 Minut

VireWall Soluva Zone H

VireWall Soluva® Zone H jest najsilniejszym, zasilanym akumulatorowo, mobilnym, urządzeniem UV-C przeznaczonym do dezynfekcji powierzchni. W szybki sposób, bez użycia substancji chemicznych, umożliwia suche i bezdotykowe niezawodne oczyszczanie i dezynfekcje wszelkich powierzchni. Za pomocą VireWall Soluva® Zone H zniszczeniu ulegają wirusy, bakterie i inne zagrożenia mikrobiologiczne. Znajduje zastosowanie między innymi w dezynfekcji pomieszczeń, ich wyposażenia oraz we wszelkiego rodzaju pojazdach. Korzystając z systemu VireVall Soluva® Zone H masz gwarancje bezpieczeństwa, a dodatkowo pełną dezynfekcje i redukcje kosztów związanych ze środkami czyszczącymi. Skuteczność działania została potwierdzona badaniami.

Zastosowanie

Ze względu na zastosowane parametry techniczne przeznaczony jest szczególnie do powierzchni płaskich

https://virewall.pl/wnętrze%20samochodu
wnętrze samochodu
https://virewall.pl/stoły%20i%20blaty
stoły i blaty
https://virewall.pl/lady,%20półki
lady, półki
https://virewall.pl/meble,%20sprzęty
meble, sprzęty
https://virewall.pl/wnętrza%20wind
wnętrza wind
Opinie
Pandemia SARS COV 2 ponownie pokazała nam, jak ważne dla naszego zdrowia jest czyste i wolne od wirusów powietrze. Dzięki systemowi VireWall możemy zaoferować naszym klubowiczom bezpieczne i czyste od wirusów powietrze Dodatkowo filtrowanie nieprzyjemnych zapachów i alergenów sprawia, że ​​pobyt w klubie jest jeszcze przyjemniejszy dla osób trenujących

Markus Knappertsbusch Markus Knappertsbusch Gym Projekt

Od kiedy zaczęłam korzystać z systemu VireWall w prowadzonej przeze mnie restauracji, zaobserwowałam wiele pozytywnych zmian, które przełożyły się na wzrost zaufania do obiektu w trudnych pandemicznych czasach, a tym samym na zwiększenie przychodów. System VireWall nie tylko eliminuje kurz, wirusy, bakterie, grzyby, ale również neutralizuje zapachy, co w przypadku obiektów gastronomicznych jest bardzo ważne.

Małgorzata Wasilewska Właściciel Restauracji

Rekomenduję wykorzystanie systemu VireWall w halach produkcyjnych. System w rewelacyjny sposób oczyszcza powietrze, zmniejszając ryzyko chorób, alergii . To doskonałe sprawdzone urządzenie z najwyższej półki. Polecam wykorzystanie systemu każdemu, kto ceni zdrowie swoje oraz pracowników.

Thomas Heitte CEO

Formularz kontaktowy

Wszystkie pola z * są wymagane.