Oczyszczacze powietrza dla alergików

Zaufaj ekspertom w dziedzinie czystości i zdrowia. W VireWall znajdziesz oczyszczacz powietrza dla alergików, który zapewni Ci czyste i zdrowe powietrze. Zaawansowana technologia UV-C w VireWall R-2200 skutecznie usuwa pyłki, roztocza, pleśń oraz inne alergeny, które mogą powodować dyskomfort i problemy zdrowotne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Postaw na sprawdzony oczyszczacz powietrza dla alergika!

Nie wiesz jaki produkt wybrać do przestrzeni Twojego biznesu?
Nasi specjaliści ułożą plan higieny i dobiorą odpowiednie urządzenia dla Ciebie

Jak działa oczyszczacz powietrza dla alergików?

Dostępne w VireWall oczyszczacze powietrza dla alergików to urządzenia, które poprawiają jakość powietrza w pomieszczeniach poprzez usuwanie zanieczyszczeń, alergenów i drobnoustrojów. Wykorzystują one technologię UV-C, która niszczy bakterie, wirusy i pleśń, zapewniając zdrowe i czyste powietrze.

Technologia UV-C opiera się na wykorzystaniu promieniowania ultrafioletowego o krótkiej długości fali, które skutecznie dezaktywuje mikroorganizmy. Promieniowanie UV-C uszkadza DNA i RNA patogenów, uniemożliwiając im replikację i powodując ich śmierć. Dzięki temu oczyszczacz powietrza na alergie usuwa do 99,99% wirusów, bakterii i pleśni. W oczyszczaczach powietrza promieniowanie UV-C jest stosowane w zamkniętym systemie, przez który przepływa powietrze. Sprawia to, że powietrze jest skutecznie dezynfekowane, a użytkownicy są chronieni przed szkodliwymi mikroorganizmami.

Virewall AIR 2200 – oczyszczacz powietrza dla alergików

Szukasz sprawdzonego urządzenia do oczyszczania powietrza dla alergików? Postaw na Virewall AIR 2200! To sprzęt złożony z bogatego systemu filtrów, dzięki czemu skutecznie usuwa zarodniki pleśni, szkodliwe bakterie, roztocza kurzu domowego, drobny kurz, aerozole zawierające wirusy oraz alergeny. Zawiera on aż 7 poziomów filtracyjnych w tym:

  • filtr wstępny,
  • filtr dokładny F7,
  • filtr z węglem aktywnym,
  • filtr HEPA H14,
  • filtr przeciw drobnoustrojom,
  • etap dekontaminacji,
  • filtr wylotowy.

Co ważne VireWall R-2200 doskonale sprawdzi się w zarówno w dużych, jak i mniejszych pomieszczeniach i wszędzie tam, gdzie występuje duża przepustowość osób. Wybierz oczyszczacz powietrza dla astmatyka!

Inne produkty dostępne w naszej ofercie

Alergeny to niezwykle uciążliwe czynniki, które negatywnie wpływają na nasz organizm. Wybierając oczyszczacz powietrza na alergie, staniesz się odporny na te drobnoustroje. Urządzenie do oczyszczania powietrza dla alergików od VireWall pozwoli Ci cieszyć się czystym powietrzem. Skorzystaj również z innych urządzeń takich jak: sterylizator UV, mały oczyszczacz powietrza, mobilny oczyszczacz powietrza, urządzenie do dezynfekcji rąk, oczyszczacz powietrza z filtrem HEPA, urządzenie do dezynfekcji, oczyszczacz do transportu publicznego, oczyszczacz do dużych i wysokich pomieszczeń czy urządzenie do dekontaminacji, a poczujesz pełen komfort. Nasze systemy oczyszczania powietrza to doskonały wybór! ​​​​​​​