Rozwiązania

VireWall to nie tylko produkty.

Oferujemy diagnozę potrzeb klienta, ułożenie planu higieny oraz opracowanie koncepcji z zaangażowaniem odpowiednich systemów i ich wdrożeniem, które mogą zostać nabyte również w formie abonamentowej.

Starter
Diagnoza potrzeb
Plan higieny
Wycena zastosowanych rozwiązań
Porozmawiajmy
Standard
Wdrożenie dopasowanych urządzeń
Opieka i regularny serwis
Przystępna forma abonamentowa
Porozmawiajmy
Standard Plus
Cykliczne raporty skuteczności
Opieka całodobowa
Bezpłatne konsultacje
Porozmawiajmy
Usługa abonamentowa,
dostępna dla każdego

Abonament na urządzenia do oczyszczania powietrza, dekontaminacji i higieny oferuje wiele korzyści, szczególnie dla dużych firm, gdzie mniejszy stały koszt może być pobierany z środków OpEx.

Stała opłata: Dzięki usłudze abonamentowej masz pewność, że będziesz płacić ustaloną miesięczną opłatę, co ułatwia budżetowanie. Stały koszt może być pobierany z środków OpEx, co oznacza, że nie wymaga dużych inwestycji kapitałowych ani zmian w strukturze finansowej firmy.

Wsparcie techniczne: Subskrypcja często obejmuje regularne aktualizacje urządzeń oraz zapewnienie wsparcia technicznego. To oznacza, że będziesz mieć dostęp do najnowszych technologii i funkcji, a także profesjonalne wsparcie w razie jakichkolwiek problemów czy pytań.

Optymalne wykorzystanie zasobów: Dzięki abonamentowi nie musisz martwić się o zakup, utrzymanie i modernizację urządzeń. Możesz skoncentrować się na głównych działalnościach firmy, a zadania związane z oczyszczaniem powietrza i higieną zostawić profesjonalistom, którzy zajmą się tym za Ciebie.

Skalowalność: Usługa abonamentowa daje elastyczność w dostosowywaniu rozmiaru i ilości urządzeń do zmieniających się potrzeb firmy. Możesz łatwo zwiększać lub zmniejszać liczbę urządzeń w zależności od bieżących wymagań, co pozwala na optymalne wykorzystanie zasobów.

Korzystanie z subskrypcji na urządzenia do oczyszczania powietrza, dekontaminacji i higieny to efektywny sposób zapewnienia czystego i bezpiecznego środowiska pracy, minimalizując jednocześnie koszty i obciążenia finansowe dla firmy.

Porozmawiajmy
Rozwiązania dobieramy
indywidualnie

Biura i nieruchomości komercyjne

Minimalizuj koszty związane z wypłatą zasiłków chorobowych, dzięki mniejszej absencji pracowników biurowych.

Czytaj więcej

Przedszkola i szkoły

Zapewnij bezpieczne warunki nauki i pracy dzięki bezpiecznemu środowisku powietrza i powierzchni.

Czytaj więcej

Placówki medyczne

Dbaj o bezpieczeństwo lekarzy i personelu oraz eliminuj poczucie strachu pacjentów przed środowiskiem bakterii i wirusów.

Czytaj więcej
Policz ile zaoszczędzisz na naszych rozwiązaniach

Uzupełnij nasz inteligentny kalkulator i sprawdź jak dużą przestrzeń do optymalizacji ma Twoja firma

Sprawdź nasze kalkulatory