Co mówią o nas inni

Rekomendacje autorytetów medycznych i naszych klientów.

“Zgodnie z moimi badaniami i obserwacjami jako lekarza specjalizującego się w zdrowiu środowiskowym, potwierdzam, że rozwiązania dostarczane przez tę firmę w zakresie oczyszczania powietrza, dekontaminacji oraz redukcji absencji chorobowej są skuteczne i przynoszą pozytywne rezultaty.”

Prof. dr hab. n. med. Andrzej M. Fal, specjalista chrób wewnętrzych, alergologii i zdrowia publicznego.

Rekomendacje dla VireWall

Czytaj więcej >>

...Decyzja zakupowa spowodowała zmniejszenie kosztów i tym samym zwiększenie przychodów w firmach, które są już w posiadaniu urządzeń do oczyszczania powietrza. ...

avatar
Łukasz Rublewski
Prezes Zarządu lnżynieria BHP Sp. z o. o.
Czytaj więcej >>

Po okresie 2,5 miesiąca korzystania z urządzeń mogę śmiało potwierdzić pozytywne skutki ich działania. W szkole zainstalowano wysokiej klasy urządzenia, ekonomiczne o nowoczesnym wyglądzie, w pełni spełniające wszystkie warunki higieniczno-sanitarne o dużej wydajności.

avatar
mgr. Emil Błaszkowski
Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych Nr 14 w Gorzowie Wlkp.
Czytaj więcej >>

Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie i satysfakcję z przebiegu dotychczasowej współpracy z firmą VireWall Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, która pomaga nam w dbaniu o bezpieczeństwo naszych podopiecznych i personelu...

avatar
mgr Magdalena Jastrzębaska-Kopka
Dyrektor Przedszkola
Czytaj więcej >>

Niniejszym potwierdzam, że firma ViraWal Polska Sp.z.o.o z siedzibą w Warszawie jest członkiem wspierającym Polskiej Federacji Szpitali (PFSz). Dotychczasowa działalność VireWall Polska pozwoliła na zaangażowanie jej rozwiązań w dwóch szpitalach zrzeszonych w PFSz, jakim są: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej oraz Zduńsko Wolski Szpital Powiatowy. Polska Federacja Szpitali wspiera rozwój nowoczesnych technologii na potrzeby polskich szpitali.

avatar
Prof. Jarosław Fedorowski
Prezes Polskiej Federacji Szpitali
Czytaj więcej >>

Po dwumiesięcznym okresie pracy mogę stwierdzić, że jednostka ta charakteryzuje się cichą pracą i najwyższą jakością wykonania, a główną zaletą systemu VireWall jest odczuwalna, pozytywna różnica w jakości powietrza, a oczyszczone powietrze jest pozbawione wszelkich zapachów, co znacznie poprawia jakość pracy, komfort domowników i rodzin odwiedzających.

avatar
Halina Rusek
Prezeska Fundacji Spełnione Marzenie
Czytaj więcej >>

Po półrocznym okresie pracy mogę stwierdzić, że jednostki te charakteryzują się najwyższą jakością, a standard oczyszczania powietrza znacząco wzrósł w porównaniu Z użytkowaniem innych urządzeń dostępnych na rynku. Moi pracownicy nie wyobrażają sobie już pracy w tak wymagających warunkach, bez dostępu do oczyszczacza VireWall. Co ważne, zmianę tę odczuli także pacjenci i ich rodziny. Mój Szpital stara się o pozyskanie kolejnego urządzenia. Dlatego też z pełną odpowiedzialnością polecam Państwu ten produkt, rekomendując tym samym współpracę z Firmą VireWall Polska.

avatar
Małgorzata Majer
Prezes Zarządu Zduńskowolskiego Szpitala Powiatowego
Czytaj więcej >>

Z satysfakcją informujemy, że VireWall Polska Spółka z o.o z siedzibą w Warszawie zrealizowała w Pogotowiu Ratunkowym w Jeleniej Górze w dniach 19-20 stycznia 2022 roku badanie i zarazem 24-godzinny test urządzenia Virewall Soluva-H z otwartym światłem UVC na skuteczność i szybkość dekontaminacji wnętrza ambulansów. Mikrobiologiczne badania laboratoryjne potwierdziły skuteczność opisanej wyżej metody dekontaminacji. Wyniki badań dały podstawę do dokonania przez Pogotowie Ratunkowe w Jeleniej Górze zakupu pierwszego urządzenia Virewall Soluva-H, a także podjęcie działań i pozyskanie środków w celu kolejnych zakupów tej klasy urządzeń.

avatar
Mariusz Gierus
Dyrektor Pogotowia Ratunkowego w Jeleniej Górze
Czytaj więcej >>

Niniejszym rekomendujemy urządzenie oczyszczające firmy VireWall Polska Sp. z o.o. jako system do skutecznej filtracji i dezynfekcji powietrza. Urządzenia jak i zastosowane w nich rozwiązania, wykazały się dużą skutecznością na polu walki mikrobiologicznej oraz eliminacji bardzo nieprzyjemnych zapachów. Są to systemy zaawansowane, przeznaczone do pracy w tak newralgicznych i niebezpiecznych miejscach jak szpital i jego odziały. Dodatkowym atutem urządzeń jest prostota ich obsługi, relokacji po oddziałach oraz okres pięcioletniej gwarancji.

avatar
Andrzej Wasilewski
Prezes Zarządu Szpitala w Lipnie
Czytaj więcej >>

Po 9 miesiącach użytkowania oczyszczaczy powietrza VireWall mogę bez zastrzeżeń polecić ten produkt i usługi. Jesteśmy zdecydowani podjąć tę inwestycję ponownie w przyszłości i postanowiliśmy oprzeć się na kompetencjach VireWall sp. z o.o. również w nowych lokalizacjach i ustawić swoje produkty. Chcę życzyć VireWall sp. z o.o. powodzenia w samozwańczym celu uczynienia świata trochę bezpieczniejszym i zdrowszym.

avatar
Thomas White
Dyrektor Zarządzający Leichtmetall
PRZESUŃ
Policz ile zaoszczędzisz na naszych rozwiązaniach

Uzupełnij nasz inteligentny kalkulator i sprawdź jak dużą przestrzeń do optymalizacji ma Twoja firma

Sprawdź nasze kalkulatory