Biura i nieruchomości komercyjne

VireWall to nie tylko produkty.

Dzięki naszemu kilkunastoletniemu doświadczeniu w przemyśle, z powodzeniem opracowaliśmy innowacyjne rozwiązania, które obecnie wykorzystujemy do wsparcia użytkowników biur i komercyjnych obiektów w obszarze polityki zdrowia i wydolności pracowników oraz procesów transformacji ekologicznej w zgodzie z ESG.

Starter
Diagnoza potrzeb
Plan higieny
Wycena zastosowanych rozwiązań
Porozmawiajmy
Standard
Wdrożenie dopasowanych urządzeń
Opieka i regularny serwis
Przystępna forma abonamentowa
Porozmawiajmy
Standard Plus
Cykliczne raporty skuteczności
Opieka całodobowa
Bezpłatne konsultacje
Porozmawiajmy
Usługa abonamentowa,
dostępna dla każdego

Abonament na urządzenia do oczyszczania powietrza, dekontaminacji i higieny oferuje wiele korzyści, szczególnie dla dużych firm, gdzie mniejszy stały koszt może być pobierany z środków OpEx.

Stała opłata: Dzięki usłudze abonamentowej masz pewność, że będziesz płacić ustaloną miesięczną opłatę, co ułatwia budżetowanie. Stały koszt może być pobierany z środków OpEx, co oznacza, że nie wymaga dużych inwestycji kapitałowych ani zmian w strukturze finansowej firmy.

Wsparcie techniczne: Subskrypcja często obejmuje regularne aktualizacje urządzeń oraz zapewnienie wsparcia technicznego. To oznacza, że będziesz mieć dostęp do najnowszych technologii i funkcji, a także profesjonalne wsparcie w razie jakichkolwiek problemów czy pytań.

Optymalne wykorzystanie zasobów: Dzięki abonamentowi nie musisz martwić się o zakup, utrzymanie i modernizację urządzeń. Możesz skoncentrować się na głównych działalnościach firmy, a zadania związane z oczyszczaniem powietrza i higieną zostawić profesjonalistom, którzy zajmą się tym za Ciebie.

Skalowalność: Usługa abonamentowa daje elastyczność w dostosowywaniu rozmiaru i ilości urządzeń do zmieniających się potrzeb firmy. Możesz łatwo zwiększać lub zmniejszać liczbę urządzeń w zależności od bieżących wymagań, co pozwala na optymalne wykorzystanie zasobów.

Korzystanie z subskrypcji na urządzenia do oczyszczania powietrza, dekontaminacji i higieny to efektywny sposób zapewnienia czystego i bezpiecznego środowiska pracy, minimalizując jednocześnie koszty i obciążenia finansowe dla firmy.

 

Zobacz Katalog biznesowy VireWall

POBIERZ PDF

 

 

Główne obszary wsparcia

 • Znaczące podniesienie wydolności pracowników
 • Minimalizacja absencji chorobowej Twojego zespołu nawet o 15%
 • Wsparcie firmy w zakresie obszaru polityki ESG
 • Pomoc w zatrzymaniu kluczowych talentów
 • Wsparcie w zabezpieczeniu stanowisk pracy dla alergików

 

Najczęstsze wyzwania w biurach i nieruchomościach komercyjnych

 

Praktyka na rynku niemieckim oraz ta zaobserwowana od dwóch lat działalności na rynku polskim, wskazała kluczowe problemy i wyzwania przed którymi stoją liderzy:

Zdrowie i dobrostan pracowników: Pracownicy mają coraz większe wymagania w aspektach zdrowia i zapewnienia im lepszej wydolności oraz odpowiednich warunków i bezpiecznego środowiska pracy.

Retencja i utrzymanie wysoko wykwalifikowanych pracowników: Konkurencyjność na rynku pracy sprawia, że pozyskanie i zatrzymanie utalentowanych pracowników stanowi dla zarządów firm oraz liderów HR duże wyzwanie.

Zmniejszanie kosztów absencji chorobowej: Zarząd, HR oraz działy finansowe, poszukują stale rozwiązań, które są w stanie minimalizować zachorowalność pracowników i minimalizacji kosztów obsługi zwolnień lekarski

Zarządzanie bezpieczeństwem i zapewnienie odpowiednich warunków pracy: Zapewnienie bezpiecznego, zdrowego i komfortowego środowiska pracy jest jednym z kluczowych zadań dla osób pełniących te funkcje.

Zarządzanie kosztami: Efektywne zarządzanie budżetem i kontrola kosztów jest ważne dla każdej organizacji, zarówno w procesie wynagrodzeń jak i w obszarze facility.

Transformacja i dążenie do ESG: Osiąganie wzrostu biznesu poprzez odpowiedzialność społeczną i środowiskową stało się dla wielu firm kluczowym wyzwaniem od 2023 roku.

 

Zobacz jak pracujemy z biurami oraz nieruchomościami komercyjnymi

 

Łączymy doradztwo, technologię i rozwiązania. Tym samym zanim rekomendujemy jakiekolwiek rozwiązania analizujemy ich zasadność, zakres i miejsce pracy.
W biurach i nieruchomościach komercyjnych wygląda to nastepująco:

 • Przeprowadzamy analizę miejsca pracy i obecności osób. Analizujemy komunikację wewnątrz biura i projektujemy plany jego higieny.
 • Pomagamy osobom odpowiedzialnym za finanse i HR jak – poprzez znaczące podniesienie wydolności pracy – oszczędzić koszty dotyczące absencji chorobowej, dzięki zaangażowaniu naszych rozwiązań.
 • Opracowujemy stanowiska pracy alergików i dedykujemy im skuteczne rozwiązania, co ma wprost przełożenie na pozostanie w firmie kluczowych talentów
 • Ustalamy miejsca spotkań i dedykujemy do nich systemy bezpiecznego powietrza podczas wizyt osób z zewnątrz firmy.
 • Separujemy recepcję biura od świata zewnętrznego poprzez zaangażowanie systemów bez chemicznej dezynfekcji dłoni co wpływa wnoszeniu na teren biura wszelkich niebezpieczeństw. Szacuje się, że na dłoniach przenosimy 20% wszelkich szkodliwych bakterii i wirusów.
 • Ustalamy z zespołem facility miejsca, w których czyszczenie odbywa się za pomocą środków chemicznych i dedykujemy rozwiązania zgodne z obszarem ESG.
 • W oparciu o przygotowany plan higieny wdrażamy skuteczne rozwiązania bezpiecznego środowiska powietrza i powierzchni.

 

Rekomendacje klientów i autorytetów w obszarze wsparcia dla biznesu

 

15%

o tyle ograniczyliśmy absencję chorobową

>> Case study z wdrożenia rozwiązań VireWall w firmie Leichtmetal <<

„Wydajność pracy jako jeden z podstawowych obecnie parametrów w ocenie efektywności przedsiębiorstw”

>> Ekspertyza autorytetu w dziedzinie zdrowia publicznego, Pana Profesora Andrzeja Fala <<

„…Decyzja zakupowa spowodowała zmniejszenie kosztów i tym samym zwiększenie przychodów w firmach, które są już w posiadaniu urządzeń do oczyszczania powietrza. …”

>> Rekomendacja Firmy lnżynieria BHP Sp. z o. o. <<

Porozmawiajmy
Rozwiązania dobieramy
indywidualnie

Biura i nieruchomości komercyjne

Minimalizuj koszty związane z wypłatą zasiłków chorobowych, dzięki mniejszej absencji pracowników biurowych.

Najcześciej zadawane pytania

Ile kosztują urządzenia do biura?

Dla każdego klienta opracowujemy indywidualny plan higieny, dzięki któremu dobieramy odpowiednie systemy dla danej przestrzeni i potrzeb osób w niej przebywających. Przy kubaturze 2000m możemy dedykować rozwiązania już od 1500 zł netto miesięcznego abonamentu.

Kto pokrywa koszty serwisu?

Wybierając opcję abonamentu, masz w nim uwzględniony pełen nieodpłatny serwis, opiekę dedykowanego konsultanta oraz gwarancję wymiany urządzenia w przypadku awarii. Jeśli kupujesz urządzenia w jednorazowej zapłacie, otrzymujesz 2 i 5-letnią gwarancję (zależy od rodzaju systemu), a do jej utrzymania wymagany jest jednoroczny płatny serwis i płatna wymiana komponentów.

Jaki jest najkrótszy abonament?

Opcja abonamentu rozpoczyna się od jednego roku, z możliwością wyboru 3 lat.

Ile potrzebuję urządzeń na każde 100 osób w biurze?

Nasze rozwiązania nie są dobierane względem ilości osób, lecz względem oczekiwań, jakie mają spełnić. Dobieramy urządzenia na podstawie konkretnych potrzeb, np. dla 30 alergików spośród 1000 osób w biurze, co pozwala na zwiększenie ich wydolności i minimalizację absencji chorobowej.

Czy Wasze urządzenia mogą być wsparciem dla ESG?

Nasze systemy oczyszczania i dekontaminacji powietrza oraz powierzchni mają na celu wzmocnienie wydolności pracowników oraz eliminują znaczne ilości chemii do dezynfekcji i sprzątania tym samym jak najbardziej można wykorzystać ten fakt w strategiach i raportach ESG.

Co jeżeli w biurze jest nowoczesna wentylacja?

Nowoczesna wentylacja w biurze nie zapewni pełnej separacji szkodliwych czynników chemicznych, smogu ani ochrony dla alergików. Nasze rozwiązania znacznie potęgują jakość pracy i bezpieczeństwa, dzięki efektywnemu oczyszczaniu i sterylizacji powietrza w stałym procesie.

Po czym poznam, że urządzenia są skuteczne?

Systemy oczyszczające dla alergików pozwalają odczuć jakość pracy już po kilku godzinach. Systemy UVC zostały przebadane w blisko 10 niezależnych instytutach w Polsce i Niemczech, co uwiarygodnia ich skuteczność. Badania prowadzone były m.in. w Instytucie Fraunchofera w Niemczech czyli największej instytucji badawczej w Europie.

Czy system do dezynfekcji dłoni jest bezpieczny dla skóry?

VireWall Hands korzysta z zimnej plazmy, nie używa chemii i jest bezpieczny dla skóry. Badania w Niemczech wykazały jego wyższą skuteczność niż tradycyjna dezynfekcja alkoholem. Dodatkowo nawilża skórę, dezynfekcja trwa 8 sekund.

Czy urządzenia z wykorzystaniem UVC są bezpieczne dla ludzi?

Systemy UVC otrzymały atesty bezpieczeństwa w kontakcie z osobami, po kilkumiesięcznym procesie atestacyjnym w Narodowym Instytucie Zdrowia Publicznego PZH.

Czy stosując Wasze urządzenia, można ograniczyć proces sprzątania biura?

Praca jednego urządzenia oczyszczającego na kubaturze 2000m znacznie ogranicza kurz. Systemy UVC oraz dezynfekcji dłoni eliminują szkodliwą dla osób i urządzeń chemię, jednak nie niwelują zwykłego brudu.

Czy urządzenia są polskiej produkcji?

VireWall Polska posiada polskich udziałowców, jednakże produkcja urządzeń odbywa się w Niemczech, z uwagi na technologię, wieloletnie doświadczenie oraz prowadzenie tam od wielu lat dużych i przemysłowych produkcji.

Policz ile zaoszczędzisz na naszych rozwiązaniach

Uzupełnij nasz inteligentny kalkulator i sprawdź jak dużą przestrzeń do optymalizacji ma Twoja firma

Sprawdź nasze kalkulatory